PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12134}

Życzenie śmierci 2

Death Wish II
6,6 4 925
ocen
6,6 10 1 4925
5,7 3
oceny krytyków
Życzenie śmierci 2
powrót do forum filmu Życzenie śmierci 2

muzyka

ocenił(a) film na 7

autor - Juimmy Page:)
w każdej część dobre efekty dźwiękowe i muza.

ocenił(a) film na 8
Przypalowiec

Muzyka, trzeba to szczerze przyznać jest prz3zaj3bista. Zróżnicowanie stylistyczne, wyraźnie wyczuwalny analogowy charakter oraz szerokie użycie syntezatorów to same smaczki.

ocenił(a) film na 4
Shape

tobie musiał słoń na uszy stanąć

Przypalowiec

Tak się składa, że Page otrzymał nominacje do złotej maliny za muzykę...

ocenił(a) film na 4
endullah

no .........czułem że ta muzyka to debilna jest jak nic.

szkoda ze page nie umie robic filmowej.

ocenił(a) film na 6
endullah

A jeśli spojrzymy na listę nominowanych kompozytorów za rok 82' to okazuje się że z Jimmym Pagem nominacje otrzymał Ennio Morricone za The Thing..... Obie nominacje pokazują tylko kto wybiera ''kandydatów''.

Natalis_Elisabeth6002

Muzyka w Cosiu też nie imponuje. Mam płytę Morricone, zresztą znam wszystkie filmy w których zajmował się warstwą muzyczną i to nie jedyny jego słaby soundtrack. Motylek też nie powala na kolana, natomiast cała reszta to majstersztyk. Czasem się tak zdarza, akurat obydwa filmy robiono w 1982 r., widać Ennio miał słabszy okres... Co nie umniejsza jego absolutnemu mistrzostwu jeśli chodzi o wkład w kinematografię.

ocenił(a) film na 6
endullah

Tu się nie zgodzę z tobą bo osobiście bardzo lubię ''Theme'' z Rzeczy. Jest na tyle mroczny że pasuje mi do horroru na biegunie. Kwestia gustu. Ani muzyka z Czegoś i z Życzenia 2 wybitne nie są, (tu się zgodzę) ale od dna są daleko. Może w 1982r. Ennio miał zły okres, za to Page na pewno nie był w życiowej formie. Tak bywa. Obu Panom mistrzostwa odmówić nie można.

Przypalowiec

Ja sie zgadzam co do tej muzyki bo filmu nie oglądałem ale mam całą płyte death wish II z Jimmi Pagem i musze przyznac, ze muzyka pierwsza klasa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones