PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4956}

Życzenie śmierci

Death Wish
7,2 10 410
ocen
7,2 10 1 10410
7,0 6
ocen krytyków
Życzenie śmierci
powrót do forum filmu Życzenie śmierci

Potrzeba nam takich w POlsce

użytkownik usunięty

psy sobie nie radzą, ich specjalność to pijaczki i rowerzyści
R.I.P Charlie

ocenił(a) film na 8

Miałem zakładać temat ale widzę że nie trzeba bo są już co najmniej dwa takie.Popieram taki samosąd.Na pewno nie na kolesiu co z marketu chleb dla rodziny ukradnie ale na takich mętach co tylko węszą co i kiedy ci ukraść jak najbardziej.Jakby kara była fatalna byłoby mniej przestępców.Jak można za gwałt i morderstwo wypuścić kogoś nawet po 3 latach ??

użytkownik usunięty
terron

prawo jest jak pajęczyna
silny się przebije, a słaby zatrzyma

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
terron

Kiedyś w niektórych krajach karą za kradzież była odcięcie dłoni lub głowy.
Zwłaszcza ta druga kara sprawiała, że było mało kradzieży, bo mocno odstraszała.

Czy policjanci myślą że wszystkie sprawy rozwiąże Rutkowski? Tak, oni tak myślą i to nie jest przesada.

użytkownik usunięty
Marik1234

bo to są milicjanci, na nazywanie ich policjantami jeszcze nie zasłużyli. Policjanci to są na Zachodzie,

ocenił(a) film na 8

Popieram .Mogliby zrobić elitarną jednostkę pod ścisłym nadzorem aby zwyrodnień nie było do rozprawiania się ze szlamem ulicznym.

użytkownik usunięty

pomysl jest dobry, ale niestety to niedziala. zbyt duze uprawnienia policji prowadza zawsze do patologii. nie chcemy przeciez w polsce szwadronow smierci rodem z ameryki lacinskiej.
o wiele wazniejsza lekcja jaka mozna z tego filmu wyniesc, jest reakcja spoleczenstwa. zainspirowani dzialaniami glownego bohatera przestali sie bac i byc obojetnym na zbrodnie. w tym lezy najwieksza sila. policja jest slaba jesli nie ma oparcia w spoleczenstwie.

użytkownik usunięty

Proponuje powołać osiedlowe formacje uzbrojone i problem niebezpieczenstwa sie skonczy

U mnie w mieście nie trzeba, odkąd większość przestępców przeniosła się na Wiejską.

użytkownik usunięty
matimat17

przestepcy moze i tak ale menele i alkoholiki dalej w domach bija zony, typowe katole

ocenił(a) film na 9

Dawno temu "Detektyw" opisywał sprawę emerytowanego wojskowego, u którego stwierdzono raka i dawano mu kilka miesięcy życia. Człowiek ten postanowił, że czas ten wypełni "sprzątaniem śmieci" i rozpoczął nocne podchody na złodziei samochodów. W krótkim czasie liczba skradzionych aut w tym mieście spadła do zera a na złodziei padł blady strach...

użytkownik usunięty
kotek38

W sumie racja. Jeśli wiedziałbym że życia mi niewiele zostało to bym tego nie żałował, a ludzie będą mi wdzięczni.

ocenił(a) film na 9

A na łożu śmierci pokazał byś pistolecik z palców jak Charlie pod koniec filmu :) ja bym tak zrobił..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones