PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88333}

Komornicy

Repo Man
6,2 2 164
oceny
6,2 10 1 2164
5,8 4
oceny krytyków
Komornicy
powrót do forum filmu Komornicy

Zajebisty klimat 80s

ocenił(a) film na 8

Lata 80 + komedia + sci-fi + trochę krwi i akcji + ta nutka tajemnicy. Ogląda się wyśmienicie. W ogóle to chyba jeden nielicznych filmów o zawodzie windykatorów (bo raczej komornikami nie powinno się ich nazywać). Poza tym świetna muzyka w tle, klimat 80s, wypasione amerykańskie fury, no i różnorodne postacie z ciekawie dobranymi aktorami - i już nawet nie jest ważne, że w obsadzie jedyne znane nazwisko to Emilio Estevez bo reszta aktorów też wypadła świetnie - szczególnie ten tajemniczy kierowca no i cała banda repo manów. Ostatni raz ten film widziałem kilkanaście lat temu. Przyznam, że wtedy podobał mi się bardziej niż dziś, ale jednak nadal film oceniam wysoko. Moja ocena: 8/10.

Axel

Niezły, muszę przyznać, ale jedynie jako widowisko, bo fabularnie to, jak określił pewien uczony, 'Halucynacja, hemoglobina' :)

ocenił(a) film na 9
Axel

Ja mysle, ze to jest film, ktory po drugim obejrzeniu moze zyskac :) milo go wspominam i kusi zeby jeszcze raz sprobowac, przekonac sie... Na pewno byl oryginalny i mial swoj klimat i wizualna osobowosc... pewnie dobry film po buchu :)

ocenił(a) film na 9
Axel

A jak chcesz swietne filmy z epoki, to polece Ci kilka, same perly. Pewnie wiekszosc znasz, ale moze jedna sie trafi :)

1. Stakeout (1987) Richard Dreyfuss, Emilio Estevez - uroczy duet! :) akcja, romans, buddy movie :)
2. No Way Out (1987) Kevin Costner, Gene Hackman. Akcja, thriller, super intryga, scenariusz precyzyjny jak szwajcarski zegarek. Takich filmow akcji juz sie nie robi!
3 .Mona Lisa (1986) Bob Hoskins, Michael Caine. Dramat/sensacja. Nie chce mi sie rozpisywac, dalem 9/9, bierz w ciemno :)
4. Star 80 (1983) Eric Roberts. Wspanialy jest w tej roli, nie dziwi nominacja do zlotego Globa. Dosc mroczny dramat oparty na prawdziwej historii morderstwa modelki Dorothy Stratton czy jakos tak :P

Obadaj naprawde kazdy z tych filmow, nawet jak Ci nie urwa jaj to zapewne przyznasz, ze cos w sobie maja :)

ocenił(a) film na 8
jasiu15

Zobaczę to No Way Out bo brzmi interesująco. Stakeout widziałem wiele razy, ale to nudny film i głupi.
Mona Lisa - nie przemawia to za obejrzeniem. A ten Star 80 to też nie chcę, bo za dużo tego wszystkie o morderstwach, już psychicznie mnie takie historie męczą.

ocenił(a) film na 9
Axel

Stakeout, moze dwojke widziales i nie pamietasz? Dwojka byla beznadziejna!

ocenił(a) film na 8
jasiu15

nie wiem, mówię o filmie który często leciał w tv

ocenił(a) film na 9
Axel

o tym to ja nie wiem, bo sie o nim dowiedzialem dopiero pare miesiecy temu :) jesli ogladales te czesc, gdzie sa oni dwaj i ta gruba babka, to sie nie dziwie, ze go miazdzysz. Ale jesli dla takiego konesera lat 80 jedynka to gniot, to ja nie wiem. Dla mnie esencja klimatu lat 80, nawet bardziej lubie niz Zabojcze Bronie.

ocenił(a) film na 8
jasiu15

sprawdziłem
oglądałem to: http://www.filmweb.pl/film/Nowa+zasadzka-1993-3896
więc chyba cz 2

ocenił(a) film na 9
Axel

no to wyswiadcz sobie przysluge i obejrzyj jedynke! Dwojka to pomylka i nigdy nie powinna powstac. Jest wymeczona i irytujaca, a jedynka jest zabawna, jest troche fajnej akcji, troche romansu, super teksty, syntezatory, klimat lat 80!

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones