PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128866}
6,5 124
oceny
6,5 10 1 124
Rocky Marciano
powrót do forum filmu Rocky Marciano

Z przykrością muszę stwiedzić, że film odbiega trochę od prawdziwego życiorysu Marciano, ale to całkowicie nie przeszkadza podczas oglądania. Film lekki, można powiedzieć, że nie jest wcale nudny. Podobało mi się to, że twórcy bardziej skupili się na przedstawieniu głownej postaci, niż na walkach, które toczył.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
jalop

Mi się bardzo podobał nawet jeżeli jakieś szczegóły lekko odbiegły od całokształtu jego życiorysu to uważam,że film oglądało się bardzo dobrze. Fajne momenty filmu to te w trakcie pojedynku Marciano z Louisem kiedy mieszały się przeszłość (na ringu) z teraźniejszością (w szpitalu). Tak jak wyżej napisałeś dobrze ,że skupili się na samej postaci Rocky'ego . Ode mnie film otrzymuje 8/10

cebul_297

gdzie go ogladales? jest to do dorwania gdzies z letkorem albo z napisami pl ?

BlackShit

@Blackie, można obejrzeć na MGM. Następna emisja już za kilka dni: wtorek, 04 marca 21:00 MGM HD (:

jalop

Zapomniałem, jest to wersja z lektorem, może w opcjach będzie wersja z napisami nawet (:

jalop

nie ma tego kanału w mojej kablówce, lipa :/ widziałem jakies ripy na necie, ale bez lektora i napisów, bede chyba musiał obejrzec w oryginale

ocenił(a) film na 8
BlackShit

Wiesz co ściągałem to z neta . Bo ciężko to dorwać na oryginalnej płycie z lektorem czy napisami. Oglądałem to w oryginale po angielsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones