PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103905}

Utajona furia

Silent Rage
5,6 1 163
oceny
5,6 10 1 1163
Utajona furia
powrót do forum filmu Utajona furia

6/10

ocenił(a) film na 6

Klasyczny film z Chuckiem Norrisem. Zajebiście to się ogląda. Trochę horroru, trochę akcji, dużo krwi, kopaniny, nawet i cycki były (mmm, szczególnie u tej partnerki Norrisa!), do tego trochę ciętych tekstów i humoru. Dodatkowo w tle surowa i ostra muzyka z syntezatorów, szczególnie ryjąca banię podczas scen ataków tego zabójcy. Myślę, że ocena 6/10 jest właściwa, bo choć film jest niezły, to z Chuckiem Norrisem są lepsze produkcje. No i jednak trochę to inny styl niż reszta jego filmów, co nie znaczy, że gorszy, bo to chyba jedyny taki slasher horror w filmografii Norrisa, trochę w stylu "Halloween".
Film oglądałem wczoraj na kanale Stopklatka TV. Lektorem był Janusz Kozioł

ocenił(a) film na 7
Axel

Szkoda tylko, że Janusz Kozioł przeczytał go dopiero teraz. Przez te lata głos mu się nieco zmienił.
Wolałbym, aby czytał to jeszcze w latach 90.
Wtedy jego głos był wprost zajebisty, co można podziwiać na wprost powiedziawszy unikatowych kasetach VHS.
Można było go usłyszeć w takich, dziś nie dostępnych zwykłemu wyjadaczowi klasykach jak:
Predator - Coma
Brutalna Śmierć - Coma
Śródmieście - piracka wersja VHS
Ponad szczytem - piracki VHS
Rambo 2 - piracka wersja VHS.
Kochanie zmniejszyłem dzieciaki - Coma.
Tylko dla orłów - Polsat.

Poza tym ten świetny lektor przeczytał kilka tytułów dla spółki ViR.

ocenił(a) film na 6
_Maverick__

A wiesz może czy "Utajona furia" leciała kiedyś w latach 90 na jakimś kanale i z jakim lektorem?

ocenił(a) film na 7
Axel

W latach 90:
1. Polsat -wydaje mi się, że pan Szołajski.
2.Kaseta ITI: Leszek Sznyter (tłumaczenie Tomka Beksińskiego)

Po roku 2000:
3.Tele5 - Stanisław Olejniczak
4.Stopklatka TV: Janusz Kozioł

ocenił(a) film na 6
_Maverick__

To jest właśnie jedyny film z Chuckiem, którego nie mam nagranego z Polsatu, spośród tych, które emitowali :(
(o ile oczywiście był nadawany).

ocenił(a) film na 7
Axel

Był , był emitowany.

Przykro mi:)

ocenił(a) film na 9
Axel

Tak był emitowany na Polsacie w lutym w 1997 roku .Pamietam jak go reklamowali wtedy ,miałem go obejrzeć ale wtedy nie miałem jeszcze swojego telewizora w pokoju a rodzice nie pozwolili mi tak póżno oglądać ten film ,był nadany w sobotę o 22 .00 .Jedyny film z Chuckiem który Polsat chyba nie nadał to był ,,Samotny Wilk McQuade ,, za to TVN go czesto nadawał .

ocenił(a) film na 9
Axel

Świetna recenzja Axel ! A twoim zdaniem jak wygląda Top 10 Chuck Norris Movies ? Bardzo lubię Chucka ,wiec wszystko co jest z nim związane mnie interesuje .

ocenił(a) film na 6
bradock

Ja lubię wszystkie filmy z Chuckiem. Nie chcę dawać top 10, bo nawet i te słabsze lubię. Sama obecność Chucka to duża frajda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones