Steve McQueenI

Terence Steven McQueen

8,5
6 055 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve McQueen

osobowość i wnętrze - nieporównywalny z takimi tuzami kina jak np. brando, dean, de niro, al pacino etc. którzy mieli wręcz własną filozofię gry aktorskiej....

osobiście mam do niego dość ambiwalentny stosunek - w Papillonie zagrał genialnie inne role no może poza Nevada smith nie zrobiły na mnie wiekszego wrażenia

Pozdrawiam

Piotr Morawski (FB: 'Piotruś Morwa')

pan_cogito14

gdzie o tym słyszałeś??
po co Ci jego osobowość i wnętrze skoro w filmie i tak tego nie dostrzegasz??
jakie filmy z McQueen'em jeszcze widziałeś??

pan_cogito14

Spójrz może na oceny Jego filmów. Nie jest przypadkiem, że są one wysoko nagradzane. Miał to coś, co powodowało, że z przyjemnością oglądało się filmy.

MnIsZeK

racja........jak dla mnie jeden z najlepszych aktorów wszechczasów.......

klejstos31

macie ten problem ze nie rozumiecie o co autorowi chodzilo. on mowi o jego osobie POZA filmem a wy twardo ze swietny aktor. wyluzujcie juz.

staszek_peszko

malo mnie obchodzi jego osobowosc,aktor genialny i to sie liczy...umial sie wcieli w kazda postac,byl niezwykle plastyczny...

domisku 24

Genialny aktor, ale rzeczywiście gdzieś czasem dało się wyczytać, że nie był zbyt miły, szczególnie dla kobiet. Potrafił przyłożyć...
Na szczęście dla nas liczy się film, a w filmach był po prostu wspaniały, miał naprawdę wielką charyzmę.

pan_cogito14

McQueen nie był ćwokiem, ani nie miał ubogiej osobowości. Był po prostu człowiekiem, którego nie obchodziło np. co swędzi czyjegoś wujka. I po co miałby tworzyć własną filozofię gry aktorskiej? Są setki znakomitych aktorów, którzy np. nie są perfekcjonistami jak De Niro czy Pacino i poza planem nie starają przez cały czas wczuć się w rolę. Jakby ktoś powiedział, że aktor nie może jeździć szybkimi samochodami, pić, palić czy robić cokolwiek innego. To jest tylko zawód i liczy się to jak dana osoba wypada na ekranie (lub na scenie), a pod tym względem McQueen należał do ścisłej czołówki.

pan_cogito14

Wiem tylko, ze jego zwiąłzek z Ali Macgraw był dość burzliwy i obydwoje mieli problemy z używkami, Steve i Ali chętnie zaglądali do kielicha, stad te awantury i ewentualne plotki. Osobiście dla mnie to jeden z najlepszych aktorów wszechczasów, nie wiem w czym mialby ustepować Pacinowi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones