PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36545}

Życzenie śmierci 3

Death Wish 3
6,3 4 571
ocen
6,3 10 1 4571
Życzenie śmierci 3
powrót do forum filmu Życzenie śmierci 3

Na początku dodam, że lubie całą serię, ale 3 część zgubiła sens i logikę. Ok 60 letni Paul strzela jak snajper, kule sie go nie imają, biega jak maratończyk przez 3/4 filmu a ciosem zabija człowieka:))Strzela sobie do chłopaka,który ukradł mu aparat, i dostaje gromkie brawa od ludzi zebranych w oknie po czym odchodzi sobie jakdgyby nic. Tutejszy gang-hmm pomalowane ryje,ciuchy jak z karnawału,kompletny brak myslenia-strzelaja sobie od tak do staruszków,jawnie paląc i włamując sie do ich domów, zupełnie jak zombie- policji wtedy nie ma.Żaden z nich nawet nie jest zatrzymany, policja nie wjeżdża na ich teren. Ben trzyma sobie karabin szturmowy w szafie(hehehe) którego chce użyć przeciw bandytom. Zostaje mu on zabrany, jednak jak Paul wbija do niego do domu,jest tam znowu w szafie. Końcówka filmu jest jak gra komputerowa. Nasz bohater przmierza ulice i budynki z komendantem i strzelają sobie do wyskakujacych zewsząd bandytów ,którzy na oczy go nie widzieli ale jakimś cudem widza, że trzeba go zabić. Nasi bohaterowie mają kod na nieśmiertelność. Budynki płoną,wszyscy maja broń i rzucają sobie granatami i mołotowami. Wojska brak, a policja tylko zabezpiecza teren, żeby gangsterzy wiedzieli iż poza tą linie sie już nie wychodzi. Mieszkańcy tez bez problemów strzelają do członków gangu, leją ich czym sie da i wszyscy wiwatują. Policji nadal brak:))Wygląda to jak koniec świata Ogólem,fajnie sie ogląda, ale niedorzeczność goni niedorzeczność!

TorcidaTiger

Ben najpierw pokazuje w szafie M1919 Browning, potem wyciąga z niej MG 42 (z tego samego miejsca, w którym leżał wspomniany Browning) - ten się zacina, następnie widzimy Charlesa wydobywającego widziany na początku M1919 Browning.

gambulator

Aha....to nie zauważyłem różnicy w budowie karabinów.

gambulator

Sorry zrobiłem z siebie głupola,chyba dziś ciężko myślę.

ocenił(a) film na 5
gambulator

Kurde, wiesz, że nie zwróciłem na to uwagi? Ale te kolejne części to każda już była niestety gorsza, Charlie był coraz starszy i w sumie chyba tylko z sentymentu dla niego sie to ogląda

ocenił(a) film na 5
TorcidaTiger

nic dodać, nic ująć !

ocenił(a) film na 8
TorcidaTiger

Karabiny były dwa.

Normaden

Już wiem. Po prostu nie zwróciłem uwagi na ich kształt i myślałem że to 1 i ten sam.

ocenił(a) film na 9
TorcidaTiger

Nawet w szpitalu Ben powiedział, że użył jednego, a drugi dalej tam jest i Bronson ma z niego skorzystać.

ocenił(a) film na 5
Bonaducci

W sumie to szczegóły i fajnie, ze ktoś lubi takie smaczki wychwytywać, szkoda tylko, że rzeczywiscie każda kolejna część była słabsza, jedynkę lubię najbardziej

ocenił(a) film na 5
TorcidaTiger

To takie detale, które czasem umykają, a jest ich zawsze kilka w prawie każdym filmie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones