PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36545}

Życzenie śmierci 3

Death Wish 3
6,3 4 571
ocen
6,3 10 1 4571
Życzenie śmierci 3
powrót do forum filmu Życzenie śmierci 3

TVN

ocenił(a) film na 9

W niedzielną noc na TVN zobaczycie Życzenie Śmierci 3. Warto czekać, bo film świetny, szkoda, że kopia nie ciekawa.

Goro_Gondo

Dają film w 16:9 zgodnie z programem :D I czyta Jarosław Łukomski :D

Goro_Gondo

Film- klasyka gatunku. Tak się kręciło w latach osiemdziesiątych. Bez pomocy komputerów. I ten styl ubierania członków gangu... miód dla wzroku ;-) Przypominają się czasy magnetowidów, kaset VHS i którejś tam kopii filmu, na której ledwo można było rozpoznać twarz aktora.
Właśnie oglądam na tvn i...Ty chyba nie widziałeś w życiu naprawdę nieciekawych kopii.

ocenił(a) film na 9
zbysiu13

Nie chodzi mi o jakość ;). Ale o tłumaczenie i lektora - jednak niepotrzebnie się bałem, bo nawet jakoś było. Sam mam w domu parę kaset - kopia kopi pirata i sadystycznie to wygląda, ale ogląda się jeszcze.

Goro_Gondo

Czy masz możliwość skopiowania którejś wersji (a najlepiej wszystkich) i wrzucić do sieci ?

ocenił(a) film na 9
aro644

Nie, nie mam takiej możliwości. Z resztą w sieci są wersje z TVP.

użytkownik usunięty
aro644

on ci nic nie da

Tak , już to wiem.

użytkownik usunięty
aro644

ja też mam te wersje i jakoś nie uważam by to były super unikaty

ocenił(a) film na 9

Ja oglądałem wersję odświeżoną, która jakiś czas temu wyszła w całej serii na BD. Jakość maksymalna jak na tamte czasy, ogląda się świetnie :) Bardziej w uszy rzuca się dźwięk, a w szczególności muzyka i efekty specjalne. No nie powiem, wpływają na ten specyficzny klimat. Jak dla mnie to jest to najlepsza część serii.

użytkownik usunięty
Bonaducci

ja mam taka wersję :
obraz po remasteringu- full HD
+ ścieżki lektoskie: łukomski, Knapik, szydłowski , Gudowski,
i oczywiście orginalna-po engliszu;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones